Carbon Midsole Cleaner Collonil

Carbon Midsole Cleaner Collonil

36 zł brutto.

Dostawa: 1 - 2 dni

Carbon Midsole Cleaner Collonil to idealny preparat do czyszczenia białej podeszwy. Łatwy w użyciu i szybki. MIDSOLE CLEANER robi niemożliwe: przywraca oryginalny kolor podeszwy, usuwając kurz, brud i zanieczyszczenia. Linia Carbon Lab - sneakersy, trampki, obuwie sportowe.

w ciągu 24 h

- +

[]

Idealna formuła do czyszczenia białej podeszwy Carbon Midsole Cleaner Collonil. MIDSOLE CLEANER celuje w boczne krawędzie podeszwy. Zupełnie nowe trampki mają zazwyczaj nieskazitelną, śnieżnobiałą podeszwę - niestety, zazwyczaj nie na długo! 

Nanieść MIDSOLE CLEANER na ściereczkę. Czyścić podeszwę za pomocą ruchów okrężnych. Pozostałości usunąć za pomocą czystej szmatki.

Uwaga ostrzegawcza: nie jest obowiązkowa

Skład: 15% lub więcej, ale mniej niż 30% węglowodorów alifatycznych, mniej niż 5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, perfumy, Benzisothiazolinon, Methylisothiazolinone, 2-Bromo-2-Nitropropano-1,3-Diol, Octylisothiazolinone.

Informacje dotyczące regulacji detergentów: AQUA; C10-12 ALKANE / CYCLOALKANE; AKRYLANY KOPOLIMER; DIMETHICONE; ISODECANOLETHOXYLAT; WOSEK SYNTETYCZNY; MONTAN CERA; ETHANOLAMINA DIETYLOWA; GLIKOLOWY MONTANATE; DECETH-4; LANOLINA; Sól sodowo-winowy-6 karboksysilan; FATTY ALKOHOL POLYGLYCOL ETER; PERFUMY; CETEARETH> 20; CETOLETH-25; Alkohole, C16-18 i C18 nienasycone, etoksylowane; BENZISOTHIAZOLINONE; METYLIZOTYZOLINON; 2-BROMO-2-NITROPROPAN-1,3-DIOL; OCTYLISOTHIAZOLINONE

Znaki ostrzegawcze: nieobowiązkowe

Carbon Midsole Cleaner - Collonil Carbon Lab

Oceń ten produkt, napisz swoją opinię

Carbon Midsole Cleaner Collonil

Carbon Midsole Cleaner Collonil

Carbon Midsole Cleaner Collonil to idealny preparat do czyszczenia białej podeszwy. Łatwy w użyciu i szybki. MIDSOLE CLEANER robi niemożliwe: przywraca oryginalny kolor podeszwy, usuwając kurz, brud i zanieczyszczenia. Linia Carbon Lab - sneakersy, trampki, obuwie sportowe.

Tabela rozmiarów

TABELA ROZMIARÓW ROZMIARÓWKA

Uwaga!! Tabelka ma charakter wyłącznie poglądowy.

Polecamy również

24 zł

Carbon Odor Cleaner Collonil - natychmiastowy przyjemny i świeży zapach. Usuwa nieprzyjemne zapachy, takie jak dym, pot, zapachy kuchenne. Linia Carbon Lab - sneakersy, trampki, adidasy, obuwie sportowe.

48 zł 45 zł

Carbon Pro Collonil impregnat w technologii karbonowej. Spray nie tylko do butów o długotrwałym działaniu zapewniającym ochronę przed wodą i brudem. Do butów skórzanych, odzieży, namiotów, skóry licowej, zamszu i nubuku. Wydajny i innowacyjny zabezpiecza zachowując przepuszczalność powietrza. 

21 zł

Waterstop Colours Collonil pasta nawilżająca, wodoodporna do butów. Pasta nawilża, odświeża i chroni przed przemakaniem z naturalnych wosków z dodatkiem fluoru. Rekomendowana dla materiałów GORE-TEX, Sympatex. Paleta kolorów.

34 zł

Bamboo Lotion Collonil Organic balsam ekologiczny do czyszczenia każdego rodzaju skóry. Produkt przyjazny dla środowiska, zawiera 90% naturalnych składników, takich jak ekstrakt z bambusa.

28 zł

Waterstop + UV Protection Collonil - optymalna ochrona dla skór gładkich, welurowych i nubukowych, impregnat w sprayu. 

28 zł

Nubuk Velours Collonil - pasta i impregnat w sprayu do butów ze skór nubukowych, zamszowych. Pojemność 200ml, paleta kolorów.

26 zł

Wysoko gatunkowa szczotka z końskim włosiem do polerowania wypastowanych butów.

34 zł

Wysokiej jakości wkładki Collonil z delikatnej i garbowanej roślinnie skóry owczej.

42 zł

Wysoce skuteczny dezodorant o długotrwałym działaniu. Eliminuje nieprzyjemne zapachy i zapewnia higieniczną świeżość w bucie.

26 zł

Stretch Collonil pianka do butów rozciągająca skórę.

28 zł

Vario Spray Collonil impregnuje i pielęgnuje skórę, metallic, materiały syntetyczne, skórę futerkową, stretch, filc, kombinacje materialów. Chroni przed głęboko wnikającymi zabrudzeniami i wilgocią.

22 zł

Nilfett Collonil tłuszcz do butów zawierający naturalne tłuszcze, soki z drzew tropikalnych przeciwdziałający nasiąkaniu wody.

28 zł

Lack Mousse Collonil - pianka do pielęgnacji skóry lakierowanej.

20 zł

Nubuk Box Collonil to delikatna kostka do czyszczenia i czesania butów na sucho ze skór nie licowanych.

28 zł

Łyżka do butów Collonil 79 cm. 

20 zł

Cleaner Collonil kostka do do butów. Usuwanie plam na sucho ze skór nubukowych, welurowych.

27 zł

Colour Stop Collonil preparat zapobiega barwieniu butów od wewnątrz.

18 zł

Silicon Polish Collonil pielęgnuje, odświeża kolor i czyści obuwie, wyroby skórzane, odzież i meble skórzane ze skóry gładkiej. Zawiera wosk pszczeli i olejek Jojoba.

18 zł

Soft Practic Collonil 75 ml nawilżająca pasta w tubce z gąbką do butów ze skóry licowej. 

40 zł

Space Collonil wkładki do butów z włóknami Outlast. Reagują na zmianę temperatury i wyrównują temperaturę ciała przez pochłanianie nadmiaru ciepła ciała i jeśli to konieczne przekazują  na nogi w miarę potrzeby, Zapewniają przyjemny klimat wewnątrz buta. 

13 zł

Auftragsbürste Collonil szczotka z końskim włosem do pobierania i nanoszenia materiałów pielęgnacyjnych z puszek i pojemników.

42 zł

Protect & Care Collonil - Impregnat ekologiczny Organic zapewnia trwałą i skuteczną ochronę przed brudem i wodą.

27 zł

Impregnat Collonil do modnego obuwia.Zapobiega powstawaniu zacieków po śniegu, wodzie, soli i tworzeniu się plam.Wydłuża trwałość i pozwala zachować pierwotny wygląd.

21 zł

Shampoo Direct Collonil szampon do butów. Usuwa zacieki z soli i śniegu. Szczoteczka umieszczona na butelce znacznie ułatwia czyszczenie.

38 zł

Clean + Care Collonil pianka do czyszczenia skór zamszowych, nubuku, skóry naturalnej, skóry natłuszczanej i tekstyliów. Skutecznie usuwa plamy po soli i zabrudzenia dające się wyczyścić bez użycia rozpuszczalników. 

33 zł

Carbon Pure Collonil impregnat bez propelentów z substancją aktywną dla najwyższej ochrony. Wyposażony w innowacyjną i sprawdzoną technologię węglową. Do butów, odzieży. 

33 zł

Gummistiefel Pflege Collonil głęboko działająca specjalna pielęgnacja dla produktów z kauczuku i gumy. Cenne składniki zapobiegają matowieniu i pękaniu. 

15 zł

Shoe Cream Collonil pasta do odświeżania kolorów obuwia skórzanego i obuwia ze skóry sztucznej. Jest dostępna w wielu kolorach.

27 zł

Rustical Collonil 200 ml, impregnat w sprayu do ochrony woskowanej, natłuszczonej, grubej skóry gladkiej i oilnubuku. 

15 zł

Crepeburste Collonil szczotka krepowa do czyszczenia i czesania obuwia, odzieży i innych wyrobów wykonanych z zamszu, nubuku lub weluru.