Impregnaty do butów, impregnat do odzieży

Impregnat do butów, odzieży, wyrobów skórzanych. Impregnaty nano, klasyczne, innowacyjne węglowe.

Preparaty do ochrony butów i odzieży skórzanej

Istnieje 11 produktów.

33 zł

Carbon Pure Collonil impregnat bez propelentów z substancją aktywną dla najwyższej ochrony. Wyposażony w innowacyjną i sprawdzoną technologię węglową. Do butów, odzieży. 

48 zł 45 zł

Carbon Pro Collonil impregnat w technologii karbonowej. Spray nie tylko do butów o długotrwałym działaniu zapewniającym ochronę przed wodą i brudem. Do butów skórzanych, odzieży, namiotów, skóry licowej, zamszu i nubuku. Wydajny i innowacyjny zabezpiecza zachowując przepuszczalność powietrza. 

1 Recenzje

22 zł

Nilfett Collonil tłuszcz do butów zawierający naturalne tłuszcze, soki z drzew tropikalnych przeciwdziałający nasiąkaniu wody.

27 zł

Impregnat Collonil do modnego obuwia.Zapobiega powstawaniu zacieków po śniegu, wodzie, soli i tworzeniu się plam.Wydłuża trwałość i pozwala zachować pierwotny wygląd.

28 zł

Vario Spray Collonil impregnuje i pielęgnuje skórę, metallic, materiały syntetyczne, skórę futerkową, stretch, filc, kombinacje materialów. Chroni przed głęboko wnikającymi zabrudzeniami i wilgocią.

27 zł

Colour Stop Collonil preparat zapobiega barwieniu butów od wewnątrz.

27 zł

Rustical Collonil 200 ml, impregnat w sprayu do ochrony woskowanej, natłuszczonej, grubej skóry gladkiej i oilnubuku. 

28 zł

Nubuk Velours Collonil - pasta i impregnat w sprayu do butów ze skór nubukowych, zamszowych. Pojemność 200ml, paleta kolorów.

40 zł 38 zł

Nanopro Collonil  impregnat w technologii nano. Ochrona oparta na nanotechnologii dla wszystkich rodzajów skóry do butów i odzieży skórzanej.

28 zł

Waterstop + UV Protection Collonil - optymalna ochrona dla skór gładkich, welurowych i nubukowych, impregnat w sprayu. 

42 zł

Protect & Care Collonil - Impregnat ekologiczny Organic zapewnia trwałą i skuteczną ochronę przed brudem i wodą.