Carbon Odor Cleaner Collonil neutralizator zapachów

Carbon Odor Cleaner Collonil

19,51 zł
Brutto Dostawa nie wliczona 1-2 dni

Carbon Odor Cleaner Collonil, natychmiastowy przyjemny i świeży zapach. Usuwa nieprzyjemne zapachy, takie jak dym, pot, zapachy kuchenne. Linia Carbon Lab - sneakersy, trampki, adidasy, obuwie sportowe.

Pojemność
Ilość
Ilość
w magazynie
Collonil Carbon Odor Cleaner
 

Certyfikat SSL zabezpiecza dane osobowe

 

Wysyłka 1-2 dni, bezpłatna dla zamówień od 200 zł

 

Zwrot w terminie 14 dni od chwili wydania bez podania przyczyny

 

Zamówienia tel: 666 948 879 od 10.00 do 18.00

Carbon Odor Cleaner Collonil robi więcej: dociera do źródła nieprzyjemnych zapachów, wiążąc się z cząsteczkami odpowiedzialnymi za ich wywoływanie. ODOR CLEANER gwarantuje całkowitą świeżość, nawet w butach, które nosisz przez cały czas. Nieprzyjemne zapachy zostają pokonane, zanim zdążą się rozwinąć. Wszyscy producenci butów odradzają prania obuwia w pralce, zwłaszcza jeśli buty mają skórzane elementy. To właśnie tu pojawia się Carbon Odor Cleaner który sprawia, że ​​Twoje sneakersy są higienicznie czyste. Aby skutecznie zwalczać zapach butów, potrzebujesz czegoś więcej niż tylko dezodorantów, które po prostu eliminują objawy, a nie przyczyny. Po rozpoczęciu procesu, konwencjonalne dezodoranty do obuwia mogą jedynie zamaskować zapach.

Spryskaj odzież / czapkę / buty za pomocą ODOR CLEANER przez ok. 5 sekund. Spray można również aplikować dyszą do dołu.

Ostrzeżenia: NIEBEZPIECZEŃSTWO Bardzo łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem. Może pęknąć po podgrzaniu. Działa drażniąco na oczy. Trzymać z daleka od ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartych płomieni i innych źródeł zapłonu. Zakaz palenia. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie palić, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 ° C. Unikać wdychania rozpylonej cieczy. W PRZYPADKU OCZU : Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe. Kontynuuj płukanie. Jeśli podrażnienie oka utrzymuje się: zasięgnąć porady / uwagi lekarza. Jeśli konieczna jest pomoc medyczna, należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę produktu. Zawartość / pojemnik usuwać zgodnie z lokalnymi przepisami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci .

Składniki: nieobowiązkowe

Informacje dotyczące regulacji detergentów: nie obowiązkowe

Carbon Odor Cleaner - Collonil Carbon Lab

Collonil Carbon Odor Cleaner
3 Przedmioty

Opis

Producent
Collonil

Polecamy również 2 other products in the same category

Collonil
Cena 34,15 zł
Shoe Deo Collonil wysoce skuteczny dezodorant o długotrwałym działaniu. Eliminuje nieprzyjemne zapachy i zapewnia higieniczną świeżość w bucie.

Collonil
Cena 19,51 zł
Bleu Sanitizer Home Collonil w areozolu. Wysoce skuteczny środek do dezynfekcji powierzchni odpornych na alkohol. Trwale usuwa zarazki,...
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast lub Resetuj hasło