Carbon Cleaning Foam Collonil - pianka

Carbon Cleaning Foam Collonil

24,39 zł
Brutto Dostawa nie wliczona 1-2 dni

Carbon Cleaning Foam Collonil gotowa do użycia pianka o dużej sile czyszczenia. Szybko i łatwo do zastosowania na wszystkich materiałach. Linia Carbon Lab - sneakersy, trampki, adidasy, obuwie sportowe.

Pojemność
Ilość
Ilość
W magazynie
Collonil Carbon Cleaning Foam
 

Certyfikat SSL zabezpiecza dane osobowe

 

Wysyłka 1-2 dni, bezpłatna dla zamówień od 200 zł

 

Zwrot w terminie 14 dni od chwili wydania bez podania przyczyny

 

Zamówienia tel: 666 948 879 od 10.00 do 18.00

CARBON CLEANING FOAM Collonil przychodzi na ratunek,Gdy czyszczenie na sucho za pomocą szczotki lub gąbki nie przyniesie efektów. Pianka wnika w głąb skóry i tekstyliów, usuwa brud i zabrudzania nawet w trudno dostępnych miejscach. Na koniec przetrzeć wilgotną szmatką i pozostawić do wyschnięcia. Twoje sneakersy znów będą wyglądać jak nowe.

Ostrzeżenia: NIEBEZPIECZEŃSTWO Niezwykle łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem. Może pęknąć po podgrzaniu. Trzymać z daleka od ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartych płomieni i innych źródeł zapłonu. Zakaz palenia. Nie przekłuwać ani nie palić, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 ° C. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ / lekarzem. Jeśli konieczna jest pomoc medyczna, należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę produktu. Zawartość / pojemnik usuwać zgodnie z lokalnymi przepisami. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Składniki: 5% lub więcej, ale mniej niż 15% węglowodory alifatyczne, mniej niż 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, mniej niż 5% anionowe środki powierzchniowo czynne, perfumy, D-LIMONENE, CITRAL, BENZISOTHIAZOLINONE, METYLIZOTYZOLINONE, OCTYLISOTHIAZOLINONE, 2-BROMO-2- NITROPROPAN-1,3-DIOL.

 Informacje dotyczące regulacji detergentów: AQUA; BUTAN; PROPAN; ISODECANOLETHOXYLAT; TŁUSZCZE ALKOHOLE, ALKOHIDOWANE; SIARCZAN SODOWOLAURETOWY; UNDECETH-40;ALKOHOLE, C12-15-ODDZIELNIE I LINIOWY, ETHOKSYLOWANY; DIETYLHEXYL SODU SULFOSUCCINATE; SODU p-TOLUENESULFONATE; PERFUMY; D-LIMONENE; CITRAL; BENZISOTHIAZOLINONE;METYLIZOTYZOLINON; OCTYLISOTHIAZOLINONE; 2-BROMO-2-NITROPROPAN-1,3-DIOL

Collonil Carbon Cleaning Foam
3 Przedmioty

Opis

Producent
Collonil

Polecamy również 4 other products in the same category

Collonil
Cena 17,07 zł
Shampoo Direct Collonil szampon do butów. Usuwa zacieki z soli i śniegu. Szczoteczka umieszczona na butelce znacznie ułatwia czyszczenie.

Collonil
Cena 22,76 zł
Lack Mousse Collonil pianka do pielęgnacji i czysczenia skóry lakierowanej.

Collonil
Cena 29,27 zł
Carbon Midsole Cleaner Collonil to idealny preparat do czyszczenia białej podeszwy. Łatwy w użyciu i szybki. MIDSOLE CLEANER robi niemożliwe:...

Collonil
Cena 27,64 zł
Bamboo Lotion Collonil Organic balsam ekologiczny do czyszczenia każdego rodzaju skóry. Produkt przyjazny dla środowiska, zawiera 90% naturalnych...
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast lub Resetuj hasło