Akcesoria obuwnicze.

Akcesoria obuwnicze, pasty i impregnaty Collonil. Wkładki, prawidła i sznurówki.

Pasty do butów, impregnaty do skór

Istnieje 38 produktów.

25 zł

Perfect Collonil polecane do skorygowania długości obuwia, lub gdy odczuwane jest pieczenie w okolicy palców, często wynikające ze zniszczenia pierwotnego wkładu.

15 zł

Shoe Cream Collonil pasta do odświeżania kolorów obuwia skórzanego i obuwia ze skóry sztucznej. Jest dostępna w wielu kolorach.

33 zł

Gummistiefel Pflege Collonil głęboko działająca specjalna pielęgnacja dla produktów z kauczuku i gumy. Cenne składniki zapobiegają matowieniu i pękaniu. 

33 zł

Carbon Pure Collonil impregnat bez propelentów z substancją aktywną dla najwyższej ochrony. Wyposażony w innowacyjną i sprawdzoną technologię węglową. Do butów, odzieży. 

24 zł

Carbon Odor Cleaner Collonil - natychmiastowy przyjemny i świeży zapach. Usuwa nieprzyjemne zapachy, takie jak dym, pot, zapachy kuchenne. Linia Carbon Lab - sneakersy, trampki, adidasy, obuwie sportowe.

30 zł

Carbon Cleaning Foam Collonil gotowa do użycia pianka o dużej sile czyszczenia. Szybko i łatwo do zastosowania na wszystkich materiałach. Linia Carbon Lab - sneakersy, trampki, adidasy, obuwie sportowe.

30 zł

Carbon Leather Care Collonil balsam do pielęgnacji skóry naturalnej, kombinacji siatkowych oraz do ochrony i przywracania koloru. Linia Carbon Lab - sneakersy, trampki, obuwie sportowe.

36 zł

Carbon Midsole Cleaner Collonil to idealny preparat do czyszczenia białej podeszwy. Łatwy w użyciu i szybki. MIDSOLE CLEANER robi niemożliwe: przywraca oryginalny kolor podeszwy, usuwając kurz, brud i zanieczyszczenia. Linia Carbon Lab - sneakersy, trampki, obuwie sportowe.

20 zł

Sneaker White Collonil biała pasta kryjąca w płynie. Rozjaśnia i przywraca oryginalny wygląd, oraz kolor butów ze skóry gładkiej, licowej. Dzięki gąbce aplikującej bardzo łatwa w użyciu. Wodoodporna.

48 zł 45 zł

Carbon Pro Collonil impregnat w technologii karbonowej. Spray nie tylko do butów o długotrwałym działaniu zapewniającym ochronę przed wodą i brudem. Do butów skórzanych, odzieży, namiotów, skóry licowej, zamszu i nubuku. Wydajny i innowacyjny zabezpiecza zachowując przepuszczalność powietrza. 

1 Recenzje

25 zł

Topfit Collonil wkładki do butów. Pod pięty z delikatnej i garbowanej roślinnie skóry owczej.

27 zł

Nubuk + Textile Collonil w płynie do obuwia ze skóry nubukowej, tekstyliów i materiałów high-tech.

15 zł

Crepeburste Collonil szczotka krepowa do czyszczenia i czesania obuwia, odzieży i innych wyrobów wykonanych z zamszu, nubuku lub weluru.

22 zł

Nilfett Collonil tłuszcz do butów zawierający naturalne tłuszcze, soki z drzew tropikalnych przeciwdziałający nasiąkaniu wody.

34 zł

Wysokiej jakości wkładki Collonil z delikatnej i garbowanej roślinnie skóry owczej.

38 zł

Clean + Care Collonil pianka do czyszczenia skór zamszowych, nubuku, skóry naturalnej, skóry natłuszczanej i tekstyliów. Skutecznie usuwa plamy po soli i zabrudzenia dające się wyczyścić bez użycia rozpuszczalników. 

21 zł

Shampoo Direct Collonil szampon do butów. Usuwa zacieki z soli i śniegu. Szczoteczka umieszczona na butelce znacznie ułatwia czyszczenie.

40 zł

Space Collonil wkładki do butów z włóknami Outlast. Reagują na zmianę temperatury i wyrównują temperaturę ciała przez pochłanianie nadmiaru ciepła ciała i jeśli to konieczne przekazują  na nogi w miarę potrzeby, Zapewniają przyjemny klimat wewnątrz buta. 

27 zł

Impregnat Collonil do modnego obuwia.Zapobiega powstawaniu zacieków po śniegu, wodzie, soli i tworzeniu się plam.Wydłuża trwałość i pozwala zachować pierwotny wygląd.

18 zł

Soft Practic Collonil 75 ml nawilżająca pasta w tubce z gąbką do butów ze skóry licowej. 

28 zł

Vario Spray Collonil impregnuje i pielęgnuje skórę, metallic, materiały syntetyczne, skórę futerkową, stretch, filc, kombinacje materialów. Chroni przed głęboko wnikającymi zabrudzeniami i wilgocią.

27 zł

Colour Stop Collonil preparat zapobiega barwieniu butów od wewnątrz.

26 zł

Stretch Collonil pianka do butów rozciągająca skórę.

27 zł

Rustical Collonil 200 ml, impregnat w sprayu do ochrony woskowanej, natłuszczonej, grubej skóry gladkiej i oilnubuku. 

18 zł

Silicon Polish Collonil pielęgnuje, odświeża kolor i czyści obuwie, wyroby skórzane, odzież i meble skórzane ze skóry gładkiej. Zawiera wosk pszczeli i olejek Jojoba.

28 zł

Lack Mousse Collonil - pianka do pielęgnacji skóry lakierowanej.

42 zł

Wysoce skuteczny dezodorant o długotrwałym działaniu. Eliminuje nieprzyjemne zapachy i zapewnia higieniczną świeżość w bucie.